Alior Bank docenił Berg System. Kolejny etap współpracy

Po raz kolejny jest nam niezwykle miło poinformować, że działania Alior Bank docenił działania podejmowane przez Berg System. Wcześniej informowaliśmy o tym, że zostaliśmy wybrani dostawcą dedykowanego rozwiązania CRM dla klientów biznesowych Alior Banku. Od tego czasu dla prowadzonego przez bank portalu zafirmowani.pl – regularnie dostarczamy porad eksperckich. Ostatnio zaś zostaliśmy zaproszeni na organizowaną przez Alior Bank konferencję „Firmy przyszłości – jak zaistnieć w internecie?”.

Konferencja, zorganizowana przez zespół należącego do Alior Banku portalu zafirmowani.pl, odbyła się 11 października 2017 roku w Campus Warsaw. Nowoczesna przestrzeń Google sprzyjała rozmowom o tym, jak budować tożsamość nowoczesnej firmy w internecie.

Prezes Berg System – Marcin Konopka – w bardzo dobrze przyjętym przez uczestników konferencji wystąpieniu opowiedział o tym, w jaki sposób można zwiększać sprzedaż wykorzystując nowoczesne narzędzia typu CRM. Na przykładzie historii własnej firmy wskazał, jak doszedł do miejsca, w którym czterech na pięciu klientów firmy trafia do niej poprzez internet.

Raz jeszcze dziękujemy zespołowi portalu zafirmowani.pl. Znalezienie się wśród prelegentów konferencji jednego z wiodących banków jest zaszczytem. Ale również najlepszym dowodem na to, że warto konsekwentnie rozwijać produkt Berg System. Alior Bank docenił naszą dotychczasową pracę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Berg System – zapraszamy do kontaktu.

Sprzedawaj więcej z Berg System

Dołącz do najlepszych firm takich jak Porównywarka Leasingowa.
Sprawdź co Berg System jest w stanie osiągnąć dla Twojego biznesu.

Podziel się artykułem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące rynku finansów, ważnych zmian w prawie oraz porad jak usprawnić Twoje działania, abyś zarabiał jeszcze więcej. Ponadto otrzymasz od nas wskazówki jak wykorzystać Berg System podczas swojej codziennej pracy.

Zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości o treści marketingowej dotyczącej Berg System na Twój adres e-mail.

Przewiń do góry