Innovation Nest zaprosił Berg System do programu SPIN

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Berg System został zaproszony do udziału w Szkole Przedsiębiorczości Innovation Nest (SPIN). Jest to ogromne wyróżnienie. Jeden z najważniejszych w Polsce funduszy Venture Capital zauważył potencjał naszej firmy.

W dniu 20 listopada 2017 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w pierwszych warsztatach. Prowadzili je: Marek Kapturkiewicz – jeden z założycieli Innovation Nest oraz Agnieszka Skala, która uczy przedsiębiorczości m.in na Politechnice Warszawskiej oraz w Akademii Leona Koźmińskiego. Fundusz jest znany ze wspierania dobrych pomysłów. W portfelu start-upów, w które zainwestowali są m.in. Estimote, Picodi, sher.ly, UX Pin czy Growbots.

Tematem, nad którym pracowaliśmy, było budowanie unikalnej wartości naszego produktu i to, jak ją komunikować. Niezwykle praktyczna wiedza pomoże nam, jeszcze lepiej docierać z naszym SaaS-em i wdrożeniami do Klienta. Dodatkową wartością była możliwość poznania innych start-upów. W tej branży networking jest nie do przecenienia. Wśród zaproszonych do programu byli m.in.:

Wandlee – dostawca rozwiązań AI dla sprzedaży,

Equili – twórcy aplikacji dla architektów i projektantów,

Nedurodio – start-up, który pomaga uczyć się ludziom z dysfunkcjami poznawczymi,

Activy – dostawca rozwiązania do organizacji programów typu bike2work,

oraz GetLooky – czyli „Uber” dla manikiurzystek.

Różne branże, w których działamy – dawały efekt synergii. Patrzyliśmy na nasze biznesy z różnych perspektyw, wymienialiśmy się doświadczeniami i inspirowaliśmy. To ogromna wartość tego typu warsztatów.

Zakwalifikowanie do programu SPIN, jest więc dla nas sygnałem, że to, co robimy – robimy dobrze. A dodatkowo, niezwykle cenna jest możliwość zdobywania wiedzy do takich ekspertów, jak Marek Kapturkiewicz, Agnieszka Skała i Piotr Bucki.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Centrum Smolna już 27 listopada. Do zobaczenia!

Sprzedawaj więcej z Berg System

Dołącz do najlepszych firm takich jak Porównywarka Leasingowa.
Sprawdź co Berg System jest w stanie osiągnąć dla Twojego biznesu.

Podziel się artykułem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące rynku finansów, ważnych zmian w prawie oraz porad jak usprawnić Twoje działania, abyś zarabiał jeszcze więcej. Ponadto otrzymasz od nas wskazówki jak wykorzystać Berg System podczas swojej codziennej pracy.

Zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości o treści marketingowej dotyczącej Berg System na Twój adres e-mail.

Przewiń do góry